Ocena jakości wody w Gminie Słupno Print
Friday, 12 February 2016 09:55

Powiatowy Inspektor Sanitarny w Płocku dokonał oceny jakości wody w Gminie Słupno.

Poniżej wyniki z oceny jakości wody

SUW Gulczewo

SUW Mijakowo

SUW Słupno

SUW Bielino

 
Harmonogram odczytu za wodę Print
Friday, 12 February 2016 09:32

HARMONOGRAM ODCZYTÓW ZA WODĘ SUW  BIELINO

 

 

 

 

 

 

 

Miejscowość

 

 

Data

 

1.

 

2.

.

 

3.

 

 

4.

 

5.

 

6.

 

7.

 

 

8.

 

 

 

9.

 

 

10

 

 

 

 

 

 

Bielino

 

Liszyno ul. Jagiellońska, Spokojna, Królowej Jadwigi, Bartnicza

 

 

Liszyno ul. Wawrzyńca Sikory , Pogodna, Radosna, Przytulna, Poprzeczna, Miętowa, Migdałowa

 

Wykowo

 

Rydzyno, Bielino

 

Wykowo

 

 

Borowiczki Pieńki ul. Piastowska, Wodna, Borówkowa, Poddębiec, Zbożowa, Wspólna, Krakowska

 

Borowiczki Pieńki ul. Słowiańska, Zakątek , Iglasta, Liściasta

 

 

 

Borowiczki Pieńki ul Gajowa, Głęboka, Boczna

 

 

Borowiczki Pieńki  ul. Boczna ,Łąkowa , Międzylas , Pszczela, Kupiecka

 

 

 

 

15.02.2016r. .

 

16.02.2016r.

 

 

17.02.2016r.

 

 

18.02.2016r.

 

19.02.2016r.

 

20.02.2016r.

 

od 22.02. do  23.02.2016r.

 

 

od 23.02. do 24.02.2016r.

 

 

 

od 25.02. do 26.02.2016r.

 

 

od 27.02 do 29.02.2016r.

 

 

 

 

 

 
DOFINANSOWANIE USUWANIA AZBESTU W 2015 Print
Tuesday, 02 February 2016 07:20

 
Harmonogram odczytu za wodę Print
Friday, 29 January 2016 13:38

HARMONOGRAM  ODCZYTÓW za WODĘ

 

SUW  Gulczewo

 

 

 

 

 

Miejscowość

 

 

Data

 

1.

 

 

2.

 

 

 

3.

 

 

4.

 

 

5.

 

 

6.

 

 

7.

 

8.

 

9.

 

 

 

 

 

Miszewko Strzałkowskie

 

 

Cekanowo  ul. Piaskowa, Miła, Siewna, Ludowa ,Leśna,

Chabrowa, Ceglana, Św.Huberta , Św. Alberta, Myśliwska

 

Cekanowo  ul. Królewska, Lazurowa, Poziomkowa, Zamkowa, Książęca

 

 

Stare Gulczewo, Gulczewo

 

 

Mirosław, Cekanowo ul. Mazowiecka

 

 

Cekanowo ul. Wiejska , Orzechowa, Letnia, Konwaliowa, Stokrotki, Promienna, Rumiankowa,   Jagodowa , Jodłowa

 

 

Cekanowo ul. Północna, Fiłkowa , Ustronie, Płocka

 

Cekanowo ul. Piaskowa, Miła,  Leśna, Chabrowa, Myśliwska

 

Cekanowo ul. Wiejska, Letnia, Stokrotki, Konwaliowa, Północna, Płocka, Chabrowa, Wiejska , Leśna

 

 

 

od 01.02. do 02.02.2016r.

 

 

od 03.02. do 04.02.2016r.

 

 

 

08.02.2016r.

 

 

od 05.02. do 06.02.52016r

 

 

09.02.2016r. .

 

 

10.02.2016r.

 

 

11.02.2016r.

 

12.02.2016r.

 

13.02.2016r.

 
Finał konkursu "Poeta - Powstaniec - Plastyk" Print
Wednesday, 27 January 2016 07:43

 

W dniu 26.01.2016 r. w Gimnazjum im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Słupnie, z okazji Dnia Patrona,

odbył się międzyszkolny konkurs Poeta – Powstaniec – Plastyk, pod patronatem Mazowieckiego Kuratora Oświaty,

Rady Ochrony Pamięci Walk i Męczeństwa oraz Wójta Gminy Słupno.

Niezależne jury przyznało:

w części recytatorskiej:

I miejsce – Nikola Osińska, Gimnazjum im. Bitwy nad Bzurą w Wyszogrodzie

II miejsce – Milena Dzięgielewska, Gimnazjum im. K. K. Baczyńskiego w Słupnie

Adam Zakrzewski, Gimnazjum w Radzanowie

III miejsce – Weronika Lisiecka,  Gimnazjum im. K. K. Baczyńskiego w Słupnie

 

w części historycznej:

I miejsce – Karolina Błaszczak, Gimnazjum im. K. K. Baczyńskiego w Słupnie

II miejsce – Wiktoria Przedpełska, Gimnazjum w Radzanowie

III miejsce – Bartosz Świderski, Gimnazjum im. K. K. Baczyńskiego w Słupnie

Wyróżnienie:

1)      Katarzyna Głowacka, Gimnazjum im. K. K. Baczyńskiego w Słupnie

2)      Agnieszka Jarzyńska, Gimnazjum w Starych Proboszczewicach

 

w części plastycznej:

I miejsce – Weronika Lisiecka, Gimnazjum im. K. K. Baczyńskiego w Słupnie

II miejsce – Natalia Rajewska, Gimnazjum im. K. K. Baczyńskiego w Słupnie

III miejsce – Laura Lewandowska, Gimnazjum im. K. K. Baczyńskiego w Słupnie

Wyróżnienie:

1)      Małgorzata Kamińska – Gimnazjum im. Marsz. J. Piłsudskiego w Drobinie

2)      Julia Korpowska – Gimnazjum w Dobrzykowie

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Gospodarz gminy Marcin Zawadka podkreślił znaczenie twórczości Krzysztofa Kamila Baczyńskiego

 
«StartPrev12345NextEnd»

Page 1 of 5
 
«  February 2016  »
MoTuWeThFrSaSu
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
29 

Guests online

We have 689 guests online